menu

Iva Lounge

готовий проект
!
Ви можете придбати будівельні креслення цього проекту
Iva Lounge
Iva Lounge — це багатофункціональна окремо більше...
01/02
Scroll Swipe Down Up
  • Title: Iva Lounge
  • Author: архітектор Наталія Олексієнко
  • Studio: OLEKSIENKO ARCHITECTS
  • Function: Lounge House
  • Status: готовий проект
  • Land area: 105 м.кв.
Iva Lounge — це багатофункціональна окремо розташована одноповерхова будівля загальною площею 105 м.кв., включає в себе величезний зал з кухонно-барною зоною, с / в, криті тераси з зонами барбекю і дровнік. Функцію залу ви можете визначити самостійно, укомплектувавши його згідно предпочитаемому вами типу відпочинку, творчої або іншої активності. Панорамні розсувні віконні системи круглий рік забезпечать вам сильний візуальний зв'язок з навколишнім світом, зберігши при цьому всю повноту ідеального комфорту. У гарну погоду, повністю розставивши вікна, ви зможете стерти межу між приміщенням і зовнішнім середовищем і насолодитися всім чарами живої природи, продовжуючи комфорт ще на 46 м.кв. критих терас.

Для кого:
Ви вирішили дозволити собі окремий простір для відпочинку, творчості і фантазій, роботи і спорту або будь-яких інших захоплень?! Можливо вам хочеться по-особливому зустрічати поважних гостей та дорогих вам близьких?! Iva Lounge - це окрема невелика планета, яку ви зможете налаштовувати і використовувати під будь-які свої захоплення і завдання за вашим бажанням. Вам залишається тільки захотіти!

Призначення:
Ідеально Iva Lounge підходить для розміщення на березі річки або іншого, в тому числі, штучного водоймища, а також біля басейну, формуючи, таким чином, завершену зону відпочинку з максимальним комфортом. Iva Lounge може стати вашим особистим курортом біля вашого основного будинку, а при необхідності виконувати функцію гостьового будинку з родзинкою.

Особливості:
Iva Lounge запроектований як тимчасова будова, спеціально, щоб його можна було реалізувати в будь-яких охоронних зонах. У той же час особливості його фундаментів, конструкцій та оздоблення за рівнем міцності, надійності та довговічності відповідає всім нормам капітальної будівлі з урахуванням розміщення на сипучих і рідких грунтах.

Опції:
Опціонально в проект Iva Lounge також входить проект відкритої тераси загальною площею 66 м.кв., яка додасть можливостей до реалізації ваших ідей, уподобань і захоплень. Опції оплачуються окремо.
Close
Please rotate your device to portrait mode