menu

Urban Tech Ukraine/UTU

Urban Tech Ukraine/UTU
Urban Tech Ukraine /UTU/ - це унікальна комунікативна платформа під більше...
04/01
Scroll Swipe Down Up
  • Title: Urban Tech Ukraine/UTU
  • Author: Наталія Олексієнко, архітектор
  • Studio: Oleksienko Architects
  • Function: громадський простір
  • Status: реалізований 2018
  • Land area: 0,0982 га
  • Location: Міжнародний виставковий центр МВЦ, Броварський просп., 15, Київ, Україна
Urban Tech Ukraine /UTU/ - це унікальна комунікативна платформа під відкритим небом. Архітектурні форми, наукове знання, сучасні технології втілилися в UTU і стали реальним інструментом пізнання, спілкування, вільного виявлення творчого потенціалу всіх, хто розділяє цінність відкритого самовираження.

UTU є практичним втіленням ідей урбанізму. Де задоволення потреб жителя сучасного міста в комунікації, культурному збагаченні, творчої реалізації виявляються в центрі уваги і знаходять своє унікальне рішення за допомогою архітектури та технологій.

Смілива і провокаційна концепція простору UTU розроблена архітектором Наталією Олексієнко та її майстернею «Еволюційна Архітектура». "В основі кожної нової ідеї лежить погляд під іншим кутом", - вважає архітектор і пропонує досліджувати це явище всім.

Простір UTU - це інноваційний інструмент урбаніста, запроектований у відкритому ландшафтному рішенні у вигляді порталів і глядацької зали. Портали - це концентрований погляд на Всесвіт у форматі концептуальних конструкцій з трьома великими екранами, які відкривають безмежний світ інформації і одночасно є вільною платформою для творчої реалізації. Всі вони розташовуються в різних напрямках, кожен під своїм нахилом, кут якого визначено не випадково. Вперше учасники комунікації будуть мотивовані шукати своє положення для кращого сприйняття, порівнювати, аналізувати. Простір вимагає від усіх присутніх активної взаємодії з усім оточенням. Саме це і передає основний посил автора проекту, архітектор Наталії Олексієнко - на все треба дивитися під різними кутами, не бути байдужим, займати активну позицію, комунікувати, самовиражатися, робити це природньо і невимушено, стираючи незручні, але звичні межі і обмеження міського способу життя.
 
Фотограф: Андрій Авдєєнко 
Close
Please rotate your device to portrait mode