menu

ПОСЛУГИ та ЦІНИ

Архітектура і дизайн світового рівня в Україні та по всьому світові

ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ

Індивідуально і детально розроблений продукт, який включає архітектуру будинку або дизайн інтер'єру з концепцією і об'ємно-планувальними рішеннями. Ескізний проект дозволяє отримати повне візуальне уявлення вашого майбутнього будинку, квартири, офісу або іншого простору, що замовляється вами. Візуалізації фотоякості надихнуть своєю достовірністю і допоможуть відчути ефективність пропонованих рішень. Ескізний проект передбачає можливість вибору з декількох варіантів концепцій.
Зв'язатися

РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Повний комплект архітектурно-будівельних креслень, необхідних для здійснення будівельно-монтажних робіт і забезпечення будівництва. Наші робочі креслення відрізняються максимальною деталізацією, а наш досвід гарантує якість робочої документації, що виключає невідповідності і помилки. З нашими кресленнями вам забезпечені висока якість будівельно-монтажних робіт, злагоджена робота суміжників і надійність конструкцій і вузлів.
Зв'язатися

ПРОФЕСІЙНА КОМПЛЕКТАЦИЯ

Комплексні рішення для екстер'єрів і інтер'єрів. Індивідуальний підхід. Тільки високотехнологічні, сучасні, перевірені, надійні матеріали та обладнання найкращої якості і в термін. Унікальні декори, авторські і брендові меблі, арт об'єкти і твори мистецтва. Професійна комплектація об'єкта забезпечує економію не менше, ніж на 30%, і збільшує термін експлуатації об'єкта, в деяких випадках, в рази.
Зв'язатися

ЦІЛІСНІСТЬ АРХІТЕКТУРНОГО РІШЕННЯ

Чітке з'єднання всіх суміжних завдань. Координація архітектурного або дизайн проекту з суміжними інженерними розділами, що забезпечує найвищий техніко-економічний і естетико-функціональний рівень проекту. Взаємодія з виконавцями робіт, виробниками, постачальниками дозволяє виключити додаткові витрати, як при будівництві, так і при подальшій експлуатації вашого будинку, квартири, офісу, магазину. Комплексний підхід забезпечує надійність і відповідність проекту програмами стійкого розвитку.
Зв'язатися

АВТОРСЬКИЙ СУПРОВІД

Нагляд за процесом реалізації проекту, в ході якого архітектор стежить за відповідністю результатів будівельних робіт проектній документації. Контроль здійснюється безпосередньо на об'єкті і/або у формі віддаленого супроводу. Авторський нагляд дозволяє виключити під час будівництва істотні помилки, відхилення від проекту і порушення норм. Практика показує, що особистий контроль архітектора за ходом реалізації проекту дозволяє запобігти збільшенню будівельних витрат і не допустити зниження надійності конструкцій. Авторський нагляд - це єдина гарантія забезпечити відповідність результату первісному задуму.
Зв'язатися

ВАРТІСТЬ

Для індивідуального проектування не існує фіксованої ціни. Ціна формується відповідно до безлічі факторів, які впливають на коректність розрахунків. У зв'язку з чим, правильно спочатку з'ясувати основні вихідні дані, після чого можливий прорахунок. Відповіді на низку нескладних запитань дозволять нам сформувати для вас орієнтири за ціною. Ми відкриті для обговорення, зв'яжіться з нами зручним для вас способом, щоб дізнатися ціну вашого проекту.
Зв'язатися
Please rotate your device to portrait mode