menu

Villa Ciconia

проектується
Villa Ciconia
Villa Ciconia — проект більше...
01/01
Scroll Swipe Down Up
  • Title: Villa Ciconia
  • Author: архітектор Наталія Олексієнко
  • Studio: Oleksienko Architects
  • Function: Житловий будинок для однієї сім‘ї
  • Status: проект реконструкції 2020
  • Land area: 450 м.кв.
  • Location: м Київ, Україна
Villa Ciconia — проект реконструкції недобудованого житлового 2-х поверхового приватного будинку епохи 90-х. Наш проект реконструкції, це приклад радикального перетворення об'єкта, який перетворився з простого житла в ультрасучасну комфортабельну віллу з сучасною архітектурою і дизайном. У підсумковому варіанті загальна площа будинку збільшилася з 420 до 640 м.кв., проект в себе включив: вітальня, кухня-їдальня, гостьова, 3 спальні, включаючи головну спальню з головною ванній і гардеробом, 2 дитячих з вбиральнями, чіл-аут, басейн, 4 с / в, пральня, SPA, винний льох, серверна, топкова, гараж на 2 авто.

Вихідні умови:
Ділянка знаходиться в щільній приватної міській забудові. З двох сторін в безпосередній близькості розташовані двоповерхові «традиції» пострадянського періоду дев'яностих. Таким чином, єдиним і природним вектором розвитку проекту стала протилежна сторона від вулиці, відкрита в бік своєї ділянки і річки. Це і було вирішено використовувати по максимуму. Сама реконструюються споруда була нічим не краще сусідніх, тільки на відміну від них, представляла собою голу цегляну коробку.

Все, що було збережено від старого будинку, це його каркас - зовнішні і несучі стіни та плити перекриття.

Завдання, які ставилися:
Перепланування та збільшення площі приміщень з урахуванням складу сім'ї, їх переваг, бажань і потреб. Створення концептуального зовнішнього вигляду фасадів, що відрізняються виразністю і функціональністю, а також максимально відкритий фасад в сторону річки. Наповнення вілли усіма елементами, приміщеннями, просторами і технологічними рішеннями, які б забезпечили ідеальний комфорт для проживання, відпочинку, розваг і реалізації захоплень, роботи, зустрічі гостей і з урахуванням індивідуальних запитів і вимог до комфорту всіх членів сім'ї.

Як були вирішені задачі:
В сторону річки прилаштовується нова частина будівлі з максимальним склінням. В результаті на першому поверсі з'являється простора світла вітальня, а на другому дві відкриті світу спальні. За рахунок розширення обсягів, загальна площа будинку збільшилася майже на 200 м.кв. До вже прибудованої частини на рівні другого поверху в будинок включається ортогональний бетонний карниз, який утворює на другому поверсі динамічну гостру криту терасу-балкон. Бічні сторони цієї тераси, крім яскравого архітектурного рішення, стають захистом від поглядів сусідів, а та, що ширше, до того ж влітку перетворюється в екран для домашнього кінотеатру.

У дворі проектується сезонний басейн з relax-зоною. На критій терасі першого поверху організовується зона літньої їдальні і спуск до басейну. Аттиковий поверх стає справжнім Чилаутом.

Внутрішня начинка будинку отримує авторський нішевий дизайн від архітектора Наталії Олексієнко та комплектацію всіма сучасними інженерними системами та обладнанням.

Для кого:
Villa Ciconia ідеальним чином підходить для сім'ї 3-5 чоловік. Це можливість підняти своє життя і життя своєї родини на новий рівень. З подібною віллою у вас є все, що ви побажаєте, і навіть більше. Вілла дозволить вам у всій своїй повноті відчувати смак того ритму, який ви самі задаєте свому життю. Формула індивідуального комфорту не залишить без уваги жодне уподобанні або бажання кожного з її мешканців. Невід'ємною частиною вашого життя стане почуття безперервного задоволення, природним чином відкриваючи вашій свідомості нові рівні вражень.
Close
Please rotate your device to portrait mode